Skip to main content

Bush Trade to firma rodzinna, która działa na rynku od 2004 roku. Importuje komponenty do cukiernictwa z Europy Zachodniej i Południowej. Przez przeszło 13 lat firma poszerza asortyment, zmieniając go i dostosowując elastycznie do potrzeb dynamicznego rynku. Dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji, Bush Trade zaopatruje w doskonałej jakości produkty coraz liczniejszą grupę producentów cukierniczych, piekarniczych i gastronomicznych. 

Działalność firmy oparta jest na rodzinnym kapitale i pasji do tego, co robimy. W haśle „Wszystko, czego pragniesz” kryje się motto firmy, które stawia na wygodę obsługi, sprawne zarządzanie sprzedażą i indywidualne podejście do klienta. Śledzimy światowe trendy, poszukując innowacji i dążąc do tworzenia coraz bogatszej, ciekawej oferty.

Logo Bush Trade to koliber. Symbol mądrości, zaufania, pokojowej duszy, podróży, przemijania, nadziei oraz radości i piękna. Ze względu na szybkość w czasie lotu, utożsamiany jest z pędem ducha czasu, a zwinnie poruszające się skrzydła, symbolizują nieskończoność i zdolność osiągania niemożliwego. Kolibry niestrudzenie dążą do celu, znajdując kreatywnie coraz to nowsze ścieżki. Poszukują najsłodszego nektaru i potrafią latać do tyłu. Bush Trade – jak kolibry – czerpie wiedzę z przeszłości, wyciągając wnioski i ucząc się z pokorą każdego dnia. Ale także odważnie dąży do realizacji założeń, nie szczędząc sił i środków, aby sprostać potrzebom rynku. Elastycznie dostosowuje się do branży i klientów, oddając w ich ręce najlepsze produkty. Z dystansem i szczególną uwagą słucha potrzeb. I z energetycznym optymizmem spogląda w przyszłość, wiedząc, że to co się w niej kryje, przyniesie jeszcze wiele dobrego.