pl en

O nas

Jesteśmy małą firmą z Kościana, która ma dziesięć lat doświadczenia w sprzedaży komponentów cukierniczych. Głównym celem naszych działań jest poprawa jakości tego typu wyrobów na rynku polskim i nie tylko.

Produkujemy i dystrybuujemy wyłącznie produkty, które spełniają nasze wygórowane wymagania smakowe. Zatrudniamy technologów, którzy kreują nowe trendy w cukiernictwie. Tworzymy zarówno proste, jak i wyrafinowane słodkości.

Oferujemy między innymi: nadzienia do ciast, masy cukrowe, galaretki dekoracyjne, polewy do dekoracji tortów, dekoracje, mieszanki, aromaty i nadzienia cukiernicze, barwniki spożywcze, żele do glazurowania i stabilizatory do bitej śmietany.

Wśród kremów do ciast proponujemy: krem budyniowy, krem czekoladowy, pralinowy czy z orzechów laskowych.Posiadamy również w ofercie białą, mleczną oraz ciemną czekoladę, masy truflowe oraz wiele innych produktów. Każdy wielbicie słodkiego znajdzie coś dla siebie.

Dzięki masie dekoracyjnej do tortów nadasz swojemu ciastu niepowtarzalnego wygląd. (pozostałe zdanie mówi o tym samym tylko inaczej że z tej masy możemy wykonywać torty w stylu angielskim)

Wśród żeli cukierniczych znajdziesz neutralny żel na zimno. Możesz go użyć do glazurowania świeżych owoców. Ten produkt nada połysk wszystkim wyrobom cukierniczym. Nasze glazury cukiernicze będą wspaniałą dekoracją zarówno boków tortów, jak i płaskich powierzchni.

Oferujemy także śmietanę roślinną na bazie tłuszczów kokosowych oraz wiele innych produktów niezbędnych dla cukierników.

Skorzystaj z bardzo prostej wyszukiwarki, a by znaleźć to, czego potrzebujesz. Przekonaj się, że dokonujesz dobrego wyboru używając porównywarki produktów. Aby być na bieżąco z naszymi nowościami, zachęcamy do zapisania się do newslettera. W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami — z chęcią odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty i życzymy smacznego.